Dodis Studio Recoleta

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 1 bed

Om van uw vakantie in Buenos Aires te genieten, verblijf in Dodis Studio Recoleta Buenos Aires, gelegen binnen 2 km van de Buenos Aires Japanese Gardens en op nog geen 25 minuten lopen van de Bossen van Palermo.

Dit appartement biedt gasten een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

Het appartement biedt accommodatie in de wijk Recoleta van Buenos Aires, binnen 2,1 km van het Planetarium Galileo Galilei. Het kost 30 minuten lopen om het centrum van Buenos Aires te bereiken. Dodis Studio Recoleta is op circa 5 minuten rijden naar Las Heras metrostation en op ongeveer 25 minuten te voet van Once treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Dodis Studio Recoleta Buenos Aires
Recoleta, 3 Ambientes Con Cochera
Mobiele prijsaanbieding

Recoleta, 3 Ambientes Con Cochera

65 m van de accommodatie
Be My Guest! Monoambiente Con Amenities Y Seguridad 24Hs
Mobiele prijsaanbieding

Be My Guest! Monoambiente Con Amenities Y Seguridad 24Hs

212 m van de accommodatie
Excelente Depto En Recoleta
Mobiele prijsaanbieding

Excelente Depto En Recoleta

252 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Jorge Newbery Airfield
    6 km

    Treinstations

    Retiro Station
    2,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Kleedruimte

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Dodis Studio Recoleta gelegen?
      Dodis Studio Recoleta is in de wijk Recoleta van Buenos Aires gesitueerd, binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van de Buenos Aires Japanese Gardens.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Dodis Studio Recoleta?
      Populaire attracties in de buurt van Dodis Studio Recoleta zijn onder andere het Planetarium Galileo Galilei, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Dodis Studio Recoleta te verblijven?
      Een overnachting in Dodis Studio Recoleta kost $48.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Dodis Studio Recoleta?
      Restaurants in de buurt van Dodis Studio Recoleta zijn onder andere Los Muchachos en Pepper restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Dodis Studio Recoleta?
      Internet is gratis beschikbaar in Dodis Studio Recoleta.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Jorge Newbery Airfield
    6 km

    Treinstations

    Retiro Station
    2,4 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Dodis Studio Recoleta Buenos Aires

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten